Insurance
& Finance

Наші послуги використовують банки, страховики та брокери, галузеві асоціації, провайдери фінансових сервісів і fintech-стартапи.

Що ми робимо для них?

  • дослідження ринку і аналітику,
  • розробку маркетинг-стратегії,
  • створення і редизайн фінсервісів,
  • ціноутворення на фінансові послуги,
  • маркетингові комунікації, зокрема проекти з фінграмотності.

 

У iMark більш ніж 30 задоволених клієнтів та 70+ успішних проектів у фінансовому секторі за останні 6 років.

Команда iMark провела для нас дослідження банківського ринку влітку 2020 року – в частині практик роботи зі скаргами клієнтів. З частиною команди працювали з дослідження страхової індустрії у 2019-му. Я задоволена якістю, аналітичними звітами та презентаціями. Команда відповідально, комплексно та ініціативно підходить до досліджень, вміє чути запит та видавати результат. Сильні як в аналізі різних сегментів українського фінансового ринку, так і в аналізі міжнародних практик. Можу рекомендувати агенство iMark і сподіваюся реалізувати ще ряд цікавих проектів з ними.

Тетяна Бурак, senior expert, проект USAID «Трансформація фінансового сектору»

 

 

fin

Ми допомагаємо компаніям фінсектора чути і розуміти споживачів, щоб створити для них зручні сервіси. Вивчаємо поведінку клієнтів і роботу самих гравців ринку – це більше 45 кейсів з ринкових досліджень та аналітики. Ось приклад звіту для USAID FST.

Фінанси – це складно і нудно. Але все змінюється, якщо клієнт переконався: банк, страхова компанія або fintech-проект вирішують його проблему. За 6 років ми написали 500+ текстів про користь фінансових сервісів. Зі страхової, банківської та фінановой грамотності. Приклад тут.

target

Наші клієнти

MetLife Україна

USAID "Трансформація Фінансового Сектору"

UNIQA

PZU Україна

Арсенал Страхування

ARX

Страхова компанія ІНГО

AXA Страхування

Оранта

Українська Федерація Страхування

OVB Алфінанц Україна

Провідна

Broker service group

Європейський Страховий Альянс

АСКА Життя

Княжа Life

ПРО100 Страхування

АСКА

ОМЕГА

Veltliner

Відгуки

Працюємо з iMark 5 років. З їхньою підтримкою вивели на ринок три нові продукти, запустили всі корпоративні smm-канали, просуваємо ідеї фінграмотності, двічі стали "репутаційними активістами". Рекомендую, профі.

Інна Бєлянська, генеральний директор МетЛайф Україна

Співпрацюємо з iMark c 2016-го. Це агентство зарекомендувало себе надійним партнером і по-справжньому унікальним експертом в питаннях маркетингу фінансових послуг. Ми багато разів ставили перед ними складні завдання і завжди отримували потрібний результат.

Олександр Мельничук, керівник служби PR, INGO

Працюємо з iMark більше 4 років, за різними напрямками: від досліджень ринку до створення контенту. Зараз їх команда веде корпоративний блог UNIQA. Рекомендую їх з двох причин – глибока експертиза на ринку і стабільно висока якість.

Альона Симончук, PR-директор UNIQA в Україні

Співпрацювали з iMark у низці проектів. Зокрема, взимку 2019-го залучили їх до розробки галузевої стратегії ринку страхування життя України. У цій команди краща експертиза в дослідженнях українського ринку фінпослуг.

Евгеній Шумаков, директор Українскої федерації страхування