Insurance
& Finance

Наші послуги використовують банки, страховики і брокери, галузеві асоціації, провайдери фінансових сервісів та fintech-стартапи.

Що ми пропонуємо цим компаніям?

  • дослідження ринку і аналітику,
  • розробку маркетингової стратегії,
  • створення і редизайн фінанасових сервісів,
  • політику ціноутворення на фінансові послуги,
  • маркетингові комунікації, зокрема, проекти з фінграмотності.

 

У iMark більше 30 задоволених клієнтів та 70+ успішних проектів у фінансовому секторі за останні шість років.

Команда iMark провела для нас дослідження банківського ринку та сектору МФО – аналізували практики роботи зі скаргами клієнтів. До цього ми також співпрацювали з Світланою Виноходовою, керівником агенції, у дослідженнях для страхової індустрії. Я надзвичайно задоволена якістю  аналітичних звітів та презентацій. Команда відповідально, комплексно та ініціативно підходить до досліджень, вміє чути запити та видавати результат. Це потужні експерти як в аналізі різних сегментів українського фінансового ринку, так і в аналізі міжнародних практик. Можу рекомендувати агенцію iMark і сподіваюся реалізувати ще низку цікавих проектів з ними.

Тетяна Бурак, senior expert, проект USAID «Трансформація фінансового сектору»

 

 

fin

Ми допомагаємо компаніям фінансового сектору почути і зрозуміти споживачів, щоб створити для них дійсно корисні сервіси. Вивчаємо поведінку клієнтів і роботу самих гравців ринку. Маємо більше 45 кейсів з ринкових досліджень та аналітики. Ось приклад звіту для USAID FST.

Фінанси – це складно і нудно. Але все змінюється, якщо клієнт переконався: банк, страхова компанія або fintech-проект вирішують його проблему. За роки роботи ми написали 500+ текстів про цінність фінансових сервісів. Зі страхової, банківської та фінановой грамотності. Приклад тут.

target

Наші клієнти

MetLife Україна

USAID "Трансформація Фінансового Сектору"

UNIQA

PZU Україна

Арсенал Страхування

ARX

Страхова компанія ІНГО

USG

Оранта

Українська Федерація Страхування

OVB Алфінанц Україна

Провідна

Broker service group

Європейський Страховий Альянс

Княжа Life

Veltliner

Відгуки

Працюємо з iMark шість років. З ними виводили на ринок нові сервіси, запускали всі корпоративні smm-канали, просуваємо ідеї фінграмотності, тричі отримали премію "Репутаційні активісти". Раджу, це справжні профі.

Інна Бєлянська, генеральний директор МетЛайф Україна

Співпрацювали з iMark у низці проектів. Зокрема, залучали їх до розробки галузевої стратегії ринку life-страхування України. У них краща експертиза в дослідженнях українського та європейського ринку фінпослуг.

Евгеній Шумаков, директор Українскої федерації страхування

Співпрацюємо з iMark більше шести років. Це надійний партнер і унікальний експерт з маркетингу фінансових послуг. Часто ставимо їм складні завдання і завжди маємо гідний результат.

Олександр Мельничук, керівник служби PR, INGO

Працюємо з iMark більше п'яти років: від досліджень ринку до створення контенту. Зараз допомагають з блогом для сайту UNIQA Україна, зробили для нас чудові sale-презентації.

Альона Симончук, PR-директор UNIQA в Україні