Команда

Сумарний досвід експертів iMark – 120 000 робочих годин в стратегічному маркетингу, дослідженнях, розробці продуктів, PR і комунікаціях. Ми раді поділитися ним з клієнтами і партнерами.

Крім роботи в спільних проектах, ми пропонуємо клієнтам послуги аутстаффінгу: приймаємо в команду, навчаємо і контролюємо маркетологів для вашого бізнесу.

У наших клієнтів менше ризиків по працевлаштуванню "не того" фахівця, немає витрат на пошук і навчання профі, а тимчасові проекти можна запускати швидко – без відкриття нових вакансій і зайвих витрат на персонал.

our-team

Світлана Виноходова

Ідейний натхненник і керівник агентства

Маркетолог з 17-річним досвідом у секторі фінансових послуг і В2В. К.е.н. і методолог найрізноманітніших освітніх програм.

Має схильність до дивних і складних ринків – наприклад, до страхування. Вірить, що з покоління Z виходять пристойні профі і намагається вчити їх в КНЕУ. Консультує "людинобрендів", коли їм потрібен особистий і не дуже публічний маркетинг.

Павло
Розовик

Керівник проектів Industrial Marketing

Аналітик з 20-річним досвідом в найрізноманітніших сферах: логістика, ІТ, виробничі послуги, дистрибуція, девелопмент.

Суворий, але справедливий. Любить цифри, конкретику і великі вибірки для перевірки гіпотез. Не поважає демпінг як стратегію і всіляко допомагає клієнтам знайти їй гідну заміну.

Сергій
Лепілкін

Керівник проектів Insurance & Financial Marketing

Маркетолог з 16 роками досвіду в дослідницьких, аналітичних і просто складних маркетингових проектах. Весь цей час – в страхуванні, банкінгу та фінансовії дистрибуції.

Перфекціоніст у чистому вигляді – команда обурюється, клієнти радіють. Іноді відволікається на спорт і сон, хоча здається, що працює в режимі 24/7. Любить big data, мріє заробити big money і свято вірить в світле майбутнє fintech.

Анастасія
Затірка

Керівник проектів Individual Marketing

За 2 роки роботи реалізувала маркетинг-проекти для 10+ аудиторій: від учнів онлайн шкіл до пайовиків агрохолдингів.

Розуміє, що таке реальний фокус на клієнті. Не соромлячись повідомить, якщо у вашому бізнесі він кудись подівся. Допоможе повернути його назад, разом з прибутком.

Марина
Бородкіна

Менеджер smm-проектів

15 років досвіду в продажах, комунікаціях і клієнтськії підтримці. З 2016-го – все те ж саме, але в соціальних мережах.

Володіє неймовірним талантом подобатися людям. Абсолютно містичним чином ділиться цією властивістю з усіма акаунтами, які веде для клієнтів.

Катерина
Клюєва

Бізнес-райтер і трішечки більше

18 років досвіду в комунікаціях і більше 20 років любові до текстів. Гарним і різноманітним.

Пише про нерухомість, промисловість, фінанси, агробізнес та соціальні проекти. Чиїсь тексти просто інформують, але в цьому випадку – надихають і запам'ятовуються.

Лариса
Хоменко

Редактор і літредактор, райтер

Більш ніж 22 роки роботи зі словом та понад 2 000 текстів. Успішні проекти для Dropbox і Dolby Laboratories, Medicare і ДТЕК, Департаменту освіти Нью-Йорку і комітету УЄФА Євро-2012, Ощадбанку і десятків інших проектів.

Лариса вірить, що основа якісного тексту – це коротке, ясне та щире звернення до людей. Працює так, щоб все написане не тільки легко читалося, але й правильно звучало. Саме тому з нею так люблять працювати експерти з різних сфер – усі, кому важливі презентації, виступи та жива робота з аудиторією.