Команда

Сумарний досвід експертів iMark – 120 000 робочих годин в стратегічному маркетингу, дослідженнях, розробці продуктів, PR і комунікаціях. Ми раді поділитися ним з клієнтами і партнерами.

Крім роботи в спільних проектах, ми пропонуємо клієнтам послуги аутстаффінгу: приймаємо в команду, навчаємо і контролюємо маркетологів для вашого бізнесу.

У наших клієнтів менше ризиків щодо найму "не того" фахівця, немає витрат часу та коштів на пошук і навчання маркетологів. А всі маркетингові проекти можна запускати швидко – без відкриття нових вакансій і додаткових видатків на персонал.

our-team

Світлана Виноходова

Ідейна натхненниця і керівниця агенції

Маркетолог з 19-річним досвідом у секторі В2В, фінансів, страхування, медичних та безпекових послуг, ІT- та інфраструктурних сервісів.

К.е.н., доцент КНЕУ ім. В. Гетьмана. Методолог навчальних програм з маркетингу, ризик-менеджменту та ринкових досліджень. Консультує "людинобрендів" - експертів з різних індустрій, коли їм потрібен особистий і не дуже публічний маркетинг.

Павло
Розовик

Керівник практики Industrial Marketing

Аналітик з 20-річним досвідом в найрізноманітніших сферах: логістика, ІТ, виробничі послуги, дистрибуція, девелопмент.

Суворий, але справедливий. Любить цифри, конкретику і великі вибірки для перевірки гіпотез. Не поважає демпінг як стратегію і допомагає клієнтам знайти йому гідну заміну.

Сергій
Лепілкін

Керівник практики Insurance & Financial Marketing

Маркетолог з 16 роками досвіду в дослідницьких, аналітичних і просто складних маркетингових проектах. Весь цей час – в страхуванні, банкінгу та фінансовії дистрибуції.

Перфекціоніст у чистому вигляді – команда обурюється, клієнти радіють. Іноді відволікається на спорт і сон, хоча здається, що працює в режимі 24/7. Любить big data, мріє заробити big money і свято вірить в світле майбутнє fintech.

Анастасія
Затірка

Керівниця практики Intelligence Services

За чотири роки роботи в iMark реалізувала маркетингові проекти для 10+ ринків та індустрій: від освіти до юридичного бізнесу.

Розуміє, що таке фокус на клієнті. Не соромлячись повідомить, якщо у вашому бізнесі він кудись подівся. Допоможе повернути його, разом із прибутком.

Марина
Бородкіна

Менеджерка smm-проектів

15 років досвіду в продажах, комунікаціях та клієнтській підтримці. З 2016-го – все те ж саме, але в соціальних мережах.

Володіє неймовірним талантом подобатися людям. Абсолютно містичним чином ділиться цією властивістю з усіма акаунтами, які веде для клієнтів.

Вікторія
Овчинникова

Менеджерка контент-проектів

Райтерка, що вміє перекласти будь-яку складну тему на зрозумілу мову. Має досвід юридичної практики, управління, навчання персоналу, втілення проєктів.

Поєднує логіку та емоційність, структуру та хаос саме в тих пропорціях, які потрібні для унікального якісного контенту.

Станіслав
Гацуц

Експерт з PR та контенту

Понад 10 років у ЗМІ та 12 років – у PR та маркетингу. Близько 200 авторських текстів від спортивних репортажів до фічерів для чоловічого глянцю. Працює зі словом у будь-якому форматі.

Має суперсилу: пише простою людською мовою про складні і незрозумілі речі. Легко перетворює офіційні релізи, експертні коментарі та річні звіти на живий контент і навіть fun-пости для соціальних мереж.

Катерина
Клюєва

Бізнес-райтерка і трішечки більше

Понад 19 років досвіду в комунікаціях і більше 22 років у любові до слова. 

Пише про нерухомість і промисловість, фінанси й агробізнес, архітектуру та соціальні проекти. Чиїсь тексти просто інформують, а у Катіному випадку – надихають і запам'ятовуються.