Intelligent
Services

Нашу маркетингову підтримку використовують компанії та експерти з різних сервісних ніш. Ми корисні, коли бізнесу важливо не просто продати свою послугу, а дійсно поділитися експертними знаннями зі своєю аудиторією. Агенція iMаrk виконує проекти на межі маркетингу й освіти в "складних" нішах – юриспруденції, безпеки, інфраструктури, IT, HR-послуг. Найчастіше мова йде про створення контенту, та не тільки.

Чим саме ми можемо допомогти?

  • проводимо аналіз ринку,
  • розробляємо позіціонування сервісу,
  • формуємо маркетингову стратегію та її складові,
  • створюємо увесь потрібний контент для проекту: навчальний, експертний, нативний рекламний,
  • просуваємо саму послугу та водночас – експертів і менеджмент компанії, які представляють її на ринку.


У iMark більш ніж 10 задоволених клієнтів та 15+ успішних проектів в секторі складних послуг.

Мав задоволення співпрацювати з iMark у низці проектів протягом 2020-2021 років. Одночасно готували матеріали для галузевих заходів, створювали “sales-kit” для існуючих продуктів та “запаковували” нові. Команда проявила себе грамотними, креативними та відповідальними професіоналами. Цю агенцію можна розглядати як розширення власної маркетингової команди та справжнього бізнес-партнера. Вони завжди прагнуть створити додаткову цінність та перевершити очікування замовника. Окрема подяка Світлані та Анастасії за їх проактивний та небайдужий підхід у роботі з клієнтами.

Юрій Нестерчук, директор з бізнес-розвитку Sayenko Kharenko

 

fin

На ринку складних послуг надзвичайно важливими є споживчі інсайти. Тому ми проводимо глибинні інтерв'ю та будуємо Customer Journey Map для наших замовників з цієї сфери. Допомагаємо вдосконалити послуги методом сервіс-дизайну, обрати цінову та асортиментну політику. А ще розробляємо програми сервісної підтримки, щоб наші замовники забезпечили найкращий досвід співпраці для своїх споживачів, команди та партнерів 

Коли бізнесу потрібно розповісти про свої послуги, здається, підходять будь-які засоби. Але це тільки на перший погляд. У морі нудного, складного та нав'язливого контенту стає все складніше привернути увагу людей. Ми вирішуємо цю проблему. Обираємо правильні майданчики і способи для спілкування.  А головне - створюємо тексти, інфографіку, відео та презентації, які подобаються аудиторії та приносять їй користь

target

Наші клієнти

Юридична компанія

SK Security

Unitask

VAIMO

AUTO RIA

CFO Club Ukraine

Ініціатива з інформаційної гігієни

Development investment management

RIA

OBLAVAbot

Nuwork

British Auto Club

Відгуки

Я залучала команду iMark до одного зі своїх досліджень інформаційної гігієни в Facebook. Мені сподобалися системність, якість та терміни виконання задач. Сподіваюся, ми ще попрацюємо разом.

Оксана Мороз, засновник ініціативи "Як не стати овочем"

Допомагали нам створювати контент, щоб донести цінність концептів DIM Group. Легко і зрозуміло пишуть про екологію й ергономіку, іновації та архітектурні рішення. Сміливо раджу iMark.

Сергій Атрощенко, PR-директор холдингу DIM Group

Нарешті ми знайшли агенцію, з якою у нас склалася ефективна співпраця. Глибоко занурюються в специфіку галузі і працюють на совість. Мої найкращі рекомендації!

Євгеній Мірошников, керівник legal-tech сервісу OBLAVAbot