Intelligent
Services

Нашу маркетинг-підтримку використовують компанії та експерти з різних В2С ніш. Ми корисні, коли бізнесу важливо не просто продати послугу або продукт, але і поділитися експертизою зі своєю аудиторією. iMаrk виконує проекти на стику маркетингу і навчання в "складних" нішах – юриспруденції, медицини та краси, освіти, інфраструктури, IT-сервісів. Найчастіше мова йде про створення контенту, але не тільки.

Чим ми можемо допомогти?

  • проводимо аналіз ринку,
  • розробляєм позіціонування,
  • формуєм маркетинг-стратегію та її компоненти,
  • створюємо увесь потрібний контент: навчальний та експертний,
  • просуваємо головний продукт або послугу, та водночас – створений контент, як додаткову цінність.

У iMark більш ніж 10 задоволених клієнтів та 15+ успішних проектів в секторі В2С послуг з 2018 року.

Команда iMark допомагала нашій компанії створювати якісний контент для різних каналів комунікації – від публікацій в пресі до лендингів наших житлових комплексів. Легко і зрозуміло пишуть про такі складні теми, як екологія і ергономіка в будівництві, нові технології і архітектурні рішення, тренди в житловій нерухомості. Агенція допомогла нам правильно донести цінність нових концептів та сформувати реальний інтерес до об'єктів DIM Group. Я був задоволений якістю роботи протягом усього співробітництва і сміливо рекомендую iMark.

Сергій Атрощенко, екс-PR, будівельний холдинг DIM Group

 

fin

На ринку складних послуг, як ніде, важливі споживчі інсайти. Тому ми проводимо глибинні інтерв'ю та будуємо Customer Journey Map для наших замовників зі сфери В2С сервісів. Допомагаємо доопрацювати послуги методом сервіс-дизайну, обрати вірну цінову політику та керувати асортиментом, щоб бізнес був не тільки популярним, але й прибутковим.

Коли бізнесу потрібно розповісти про свої послуги, гарні всі засоби. Але тільки на перший погляд. У морі нудного, складного та нав'язливого контенту достукатися до споживача все важче. Ми допомагаємо вирішити цю проблему: підбираємо правильні канали комунікації, а головне – створюємо тексти, інфографіку, відео та презентації, які подобаються і приносять користь людям.

target

Наші клієнти

Юридична компанія

Ініціатива з інформаційної гігієни

Development investment management

Дмитро Ковпак

Відгуки

Залучила команду iMark до одного зі своїх досліджень інформаційної гігієни в Facebook. Залишилася задоволена системністю, якістю та термінами, сподіваюся, ще попрацюємо разом.

Оксана Мороз, засновник ініціативи "Як не стати овочем"

Співпрацювали в 2019-м. Команда агенства допомогла оновити методологію, поліпшити структуру курсу і посилити контент. Впоралися на 100%. Якщо ви робите study-проект і вам важлива його якість – iMаrk буде корисним.

Дмитро Ковпак, автор курсу "Фабрика. Бізнес з Китаєм", засновник CHINA BUSINESS FORUM

iMark допомагає розвивати наш beauty-бізнес в соціальних мережах з осені 2019-го. Я задоволена нашою співпрацею. Є конкретний результат – приплив клієнтів, попит на процедури, а не просто "гарні сторінки".

Діана Кулікова, директор мережі салонів LoKon Style