Industrial
Markets

Маркетинг вирішує чимало завдань на В2В ринках. У нас є успішні кейси в різних індустріях за такими напрямками:

  • комплексні дослідження ринку,
  • оновлення продуктового ряду,
  • розробка та редизайн клієнтських сервісів,
  • формування клієнтської політики та стандартів продажів,
  • розробка навчальних програм для партнерів та персоналу
  • генерація експертного контенту у різних каналах комунікації.

З 2019 року iMark допомагає нам створювати контент для соцмереж і підтримувати smm-аккаунти підприємств холдингу. Важливо, що команда вміє працювати як з корпоративними сторінками, так і надавати підтримку конкретним експертам компанії. Згодом стали ключовим підрядником в нашому улюбленому проекті - написанні книги про лідерів українського бізнесу і суспільства, до 10-річчя холдингу. Співпрацюючи з цією агенцією можна розраховувати на виняткову відповідальність у вирішенні завдань, високу професійну планку, відмінні комунікативні скіли та креативність. Ціную нашу співпрацю.

Наталія Лехка, PR-директор HarvЕast

fin

Ми допомагаємо В2В-компаніям зрозуміти: які проблеми вирішують клієнти, купуючи їх продукт? Як вони здійснюють вибір? Кому довіряють? Чому йдуть до конкурентів і що з цим робити? Вивчаємо ринковий контекст і кращі практики в інших галузях. Досліджуємо ринок, знаходимо відповіді і пропонуємо план дій. У нас більше 15 таких кейсів.

В2В – це завжди особиста комунікація та прямі продажі. Через це інші канали спілкування з клієнтами часто залишаються поза увагою, а бізнеси – без тих вигод, які могли б отримати. Ми допомагаємо змінити ситуацію. Пишемо живі тексти, створюємо привабливі презентації, ведемо smm-сторінки В-2В компаній та tech-проектів на зрозумілій мові та в дружньому стилі.

target

Наші клієнти

SIBIS

Harveast

Prime Print

Segway

Відгуки

Подобається професіоналізм та надійність iMark. Ми співпрацювали з досліджень ринку системної інтеграції і просування низки послуг. Робота зроблена на високому експертному рівні.

Олена Осадча, директор з маркетингу SIBIS

Агенція iMark проводила для нас дослідження ринку поліграфії в 2017-му, річні моніторинги цін. Ми задоволені результатом, а рекомендації вже впровадили в роботу. Раджу цю команду.

Олексій Хрипун, генеральний директор Prime Print

Команда iMark розробила план просування нашого прокатного напрямку, плюс вела кілька рекламних кампаній на західні ринки. Результат ок, співпрацюємо далі.

Роман Кузьмич, директор Seagway Україна

Співпрацювали з iMark у дослідженні ринку дерев'яних пеллет, коли наша компанія вивчала питання інвестицій в зелену енергетику. Працюють якісно, допомогли прийняти зважене рішення.

Дмитро Федоров, екс-директор з розвитку СТТ