Industrial
Markets

Навчальний маркетинг вирішує багато завдань на В2В ринках. У нас є успішні кейси в різних індустріях за такими напрямками:

  • комплексні дослідження ринку,
  • оновлення продуктового ряду,
  • доробка клієнтських сервісів,
  • розробка клієнтської політики та стандартів продажів,
  • генерація контенту для різних каналів В2В комунікації,
  • розробка навчальних програм для партнерів та персоналу.

З 2019 року iMark допомагає нам створювати контент для соцмереж і підтримувати два smm-аккаунта підприємств холдингу. Важливо, що команда вміє працювати як з корпоративними сторінками, так і надавати smm-підтримку конкретним експертам компанії. Маю зазначити, що наші аккаунти iMark створював і розвивав з нуля. З iMark можна розраховувати на виняткову відповідальність у вирішенні завдань, високу професійну планку, відмінні комунікативні скіли та креативність. Ціную нашу співпрацю.

Наталія Лехка, PR-директор HarvЕast

fin

Ми допомагаємо В2В-компаніям зрозуміти: які проблеми вирішують клієнти, купуючи їх продукт? Як вони роблять вибір? Кому довіряють? Чому йдуть до конкурентів і що з цим робити? Вивчаємо ринковий контекст і кращі практики в інших галузях. Досліджуємо ринок, знаходимо відповіді і пропонуємо план дій. У нас більше 15 таких кейсів.

В2В – це завжди особиста комунікація та прямі продажі. Через це інші канали спілкування з клієнтами часто залишаються поза увагою, а бізнеси – без тих вигод, які могли б мати. Ми допомагаємо змінити ситуацію. Пишемо живі тексти, створюємо красиві презентації, ведемо smm-сторінки промислових компаній та tech-проектів на людській мові.

target

Наші клієнти

SIBIS

Harveast

RIA

NUWORK

Prime Print

STT

Segway

British Auto Club

m!nd

Delo.ua

NOKs fishes

VIVO Технопарк

Відгуки

Подобається професіоналізм та надійність команди iMark. Ми співпрацювали з досліджень ринку системної інтеграції і просування низки послуг. Робота зроблена на високому рівні.

Олена Осадча, директор з маркетингу SIBIS

Агентство iMark проводило для нас дослідження ринку поліграфії в 2017-му, річні моніторинги цін. Ми задоволені результатом, а рекомендації вже впровадили в роботу. Раджу цю команду.

Олексій Хрипун, генеральний директор Prime Print

Команда iMark розробила план просування нашого прокатного напрямку, плюс вела кілька рекламних кампаній на західні ринки. Результат ок, співпрацюємо далі.

Роман Кузьмич, директор Seagway Україна

Співпрацювали з iMark у дослідженні ринку дерев'яних пеллет, коли наша компанія вивчала питання інвестицій в зелену енергетику. Працюють якісно, допомогли прийняти зважене рішення.

Дмитро Федоров, екс-директор з розвитку СТТ