Наші напрямки

Компентенція iMark – це маркетинг складних продуктів і сервісів. Це робота на ринках, де клієнту не вистачає знань, щоб прийняти свідоме рішення. Де бізнес має ділитися своєю експертністю, щоб створити атмосферу довіри та позитивний клієнтський досвід.

Insurance
& Finance

Повний комплекс маркетингу для компаній фінансового сектору. Від клієнтських досліджень до проектів financial literacy. Досвід з 2013 року та 70+ успішних кейсів

Industrial
Markets

Системний маркетинг для В2В, з акцентом на аналіз клієнтського досвіду та сервіс-дизайн. Понад 100 тисяч годин експертизи, 17 індустрій, 20+ проектів в активі команди

Intelligent
Services

Навчальний маркетинг, 15+ проектів для системних компаній, локальних бізнесів та провідних експертів в своїх нішах. Пріоритет – соціально значущим напрямкам: health, education, security

Відгуки

З iMark ми провели три дослідження: страхового сектору, банківського ринку та МФО, мікрофінансових установ. Це був складний проект - вивчення практик роботи зі скаргами клієнтів. І вони впоралися на 100%.

Тетяна Бурак, senior expert, проект USAID «Трансформація финсектору»

Працюємо з iMark шість років. З ними виводили на ринок нові сервіси, запускали всі корпоративні smm-канали, просували ідеї фінграмотності, тричі отримали премію "Репутаційні активісти". Справжні профі.

Інна Бєлянська, генеральний директор MetLife Україна

Спочатку iMark допомагали нам з контентом для соцмереж. Згодом стали ключовим підрядником в нашому улюбленому проекті - написанні книги про лідерів українського бізнесу і суспільства, до 10-річчя холдингу. Винятково креативні, відповідальні та професійні.

Наталія Лехка, Head of PR агрохолдингу HarvEast

Працюємо з iMark більше п'яти років за різними напрямками: від досліджень ринку до створення контенту. Зараз ця команда допомагає нам вести корпоративний блог UNIQA Україна. Зробили нам чудові корпоративні презентації. Раджу їх за глибоку експертизу і стабільно високу якість.

Альона Симончук, PR-директор UNIQA в Україні

Співпрацюємо з iMark більше шести років. Це надійний партнер і дійсно унікальний експерт з маркетингу фінансових послуг. Ми багато разів ставили перед ними складні завдання і завжди отримували гідний результат.

Олександр Мельничук, керівник служби PR, INGO

Співпрацювали з iMark у низці проектів. Зокрема, залучали їх до розробки галузевої стратегії ринку life-страхування України. У них краща експертиза в дослідженнях українського та європейського ринку фінпослуг.

Евгеній Шумаков, CEO Українскої федерації страхування

Нарешті ми знайшли агенцію, з якою у нас склалася ефективна співпраця. Глибоко занурюються в специфіку галузі і працюють на совість. Щиро раджу!

Євгеній Мірошников, керівник legal-tech сервісу OBLAVAbot

Подобається професіоналізм та надійність iMark. Ми співпрацювали з досліджень ринку системної інтеграції і просування низки послуг. Працюють на високому рівні.

Олена Осадча, директор з маркетингу SIBIS

Агенція iMark проводила для нас комплексне дослідження ринку поліграфії, річні моніторинги цін. Ми задоволені результатом, а рекомендації вже впровадили в роботу.

Олексій Хрипун, генеральний директор Prime Print

Команда iMark допомагала нашій компанії створювати якісний контент для різних каналів комунікації – від публікацій в ЗМІ до лендингів житлових комплексів. Я дуже задоволений!

Сергій Атрощенко, PR-директор, холдинг DIM Group