Розумний маркетинг для складних ринків

скролл

iMark

intelligence marketing

Доброго дня! Ми – команда агенції iMark. Наша компетенція – маркетинг на ринках зі складним клієнтським досвідом.

Це страхування та медицина, IT та education, нерухомість та В2В сектор. Всі сфери, де клієнту важко обрати продукт і зважитися на покупку. Відрізнити якість від уявних вигод. Чи не прогадати.

Тут у маркетингу багато "розумних" завдань. Хочете доступно розповісти про нову послугу? Стати довіреним профі в очах покупців? Спростити їх шлях до продукту і забезпечити результат?

Ми будемо раді допомогти.

individual

Insurance
& Finance

iMark працює на ринку фінансових послуг України з 2013 року. У нас більше 70 проектів для 30+ клієнтів: банків, страхових компаній, міжнародних донорів, ринкових асоціацій та fintech-стартапів.

Ми досліджуємо ринок, розробляємо карти клієнтського досвіду, створюємо нові сервіси разом з клієнтами. А ще багато пишемо – для проектів зі страхової та фінансової грамотності.

Дізнайтеся, чим ми можемо бути корисні для Вашого бізнесу та команди.

Industrial
Markets

Команда iMark реалізує проекти для В2В-індустрій та промисловості з 2017 року. Ми працюємо з різними клієнтами: від агросфери до зеленої енергетики.

Головна компетенція iMark в В2В – це аналітика клієнтського досвіду та сервіс-дизайн для процесу продажів. А найчастіший запит ми отримуємо на навчальні програми для клієнтів і допомогу в запуску корпоративних академій. З цим наше агентство теж готове працювати.

Розкажіть нам про Ваше завдання – обов'язково запропонуємо рішення.

industrial
financial

Intelligent
Services

Серед наших замовників є компанії та експерти з В2С сектору. Це бізнес "складних" послуг, зокрема health та beauty, tech, інфобіз та study-сервіси, інфраструктурні рішення.

Партнерство з iMark часто дає старт новим бізнес-проектам таких клієнтів. Наприклад, ми допомагаємо експерту написати його першу книгу або запустити авторський навчальний курс.

Якщо Вашому бізнесу потрібна така підтримка, ми будемо раді співпрацювати.

Наші контакти

Київ, вул. Саксаганського, буд.120, коворкінг BiblioТech